LG 55NANO759PA | 55"
juodas
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, image 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, image 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, image 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, image 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, image 5 of 5
Paveikslėlis pateikiamas tik iliustraciniais tikslais
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, thumbnail 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, thumbnail 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, thumbnail 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, thumbnail 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | juodas, thumbnail 5 of 5
Produkto šiuo metu nėra sandėlyje
Atrask daugiau Televizoriai
Ekranas
LCD
Ekrano dydis
55.0 "
Ekrano skiriamoji geba
3840 x 2160 (4K UHD)
Energijos etiketė
G
Garso
2 x 10 W
Išleidimo metai
2021
Jungtys
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI 2.0, CI+ 1.4, skaitmeninis garso išėjimas, 3,5 mm garso išėjimas, eARC
Matmenys
1235 x 774 x 232 mm