LG 65UK6470PLC | 55"
juodas
  • LG 65UK6470PLC | 55" | juodas, image 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | juodas, image 2 of 2
Paveikslėlis pateikiamas tik iliustraciniais tikslais
  • LG 65UK6470PLC | 55" | juodas, thumbnail 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | juodas, thumbnail 2 of 2
Produkto šiuo metu nėra sandėlyje
Atrask daugiau Televizoriai
Ekranas
IPS, 50 Hz, HDR10
Ekrano dydis
65.0 "
Ekrano skiriamoji geba
3840 x 2160 (4K UHD)
Garso
2 x 10 W
Išleidimo metai
2018
Jungtys
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI, komponentas, TOSLink, CI
Matmenys
1468 x 911 x 311 mm