Samsung S24E650DW | 24"
juodas
  • Samsung S24E650DW | 24" | juodas, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | juodas, image 2 of 2
Paveikslėlis pateikiamas tik iliustraciniais tikslais
  • Samsung S24E650DW | 24" | juodas, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | juodas, thumbnail 2 of 2
Produkto šiuo metu nėra sandėlyje
Atrask daugiau Monitoriai
Ekranas
PLS, 60 Hz
Ekrano dydis
24.0 "
Ekrano skiriamoji geba
1920 x 1200 (WUXGA)
Jungtys
DVI-D, VGA
Matmenys
554 x 357 x 224 mm