Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Paveikslėlis pateikiamas tik iliustraciniais tikslais
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Produkto šiuo metu nėra sandėlyje
Atrask daugiau Acer nešiojamieji kompiuteriai
  • Atminties talpa
    256 GB
  • Kietojo disko tipas
    SSD
  • Darbinės atminties dydis
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Ekrano dydis
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Procesorius
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Procesoriaus branduolių skaičius
    8
Atminties talpa
256 GB
Darbinės atminties dydis
8.0 GB
Darbinės atminties tipas
LPDDR5
Ekranas
IPS, 60 Hz
Ekrano dydis
14.0 "
Ekrano skiriamoji geba
1920 x 1200 (WUXGA)
Internetinė kamera
taip
Jungtys
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, audio ieeja/izeja
Kietojo disko tipas
SSD
Kita
ne
Klaviatūros apšvietimas
ne
Klaviatūros išdėstymas
BE (belgiškas)
Liečiamasis ekranas
taip
Matmenys
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Operacinė sistema
Windows 11 Home
Optinis diskas
Pastaba
Prekės ženklas
Acer
8
Procesoriaus greitis
1.80 GHz